Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wystartował bieg „Szlakiem Cyganiewicza”. Na starcie m.in. Wilki z Jodłowej

Dzisiaj po godz. 15.00 wystartowała tegoroczna edycja biegu „Szlakiem Cyganiewicza” w Wisowej. Biegacze stanęli do rywalizacji na odcinku 5 i 10 km oraz w 5. km Nordic Walking.

„Pogoda dopisała. Trasa choć wymagająca, to przebiega przez malownicze tereny sołectwa Wisowa Gminy Jodłowa. Wśród startujących są członkowie Grupy Biegowej „Wilki Jodłowa” będący współorganizatorami dzisiejszego wydarzenia. Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze do nas nie dotarli. Będziemy wspólnie kibicować finiszujacym biegaczom. Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich „Wisowianie” przygotowali lokalne smakołyki. Dla najmłodszych jest dmuchana zjeżdżalnia i wata cukrowa. Będziemy też piekli kiełbaski na ognisku i grillu. Pan sołtys zadbał o wiele miejsc parkingowych, także wszyscy się zmieścimy. Kiedy pierwszy raz pojawił się pomysł o tym biegu nie spodziewałem się, aż takiego zainteresowania. Cieszę się, że Bieg „Szlakiem Cyganiewicza” przyciągnął tak wiele osób” – napisał na swoim FB Jan Janiga, wójt Gminy Jodłowa.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.