Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bardzo pracowity dzień strażaków na terenie powiatu dębickiego. Gasili pożary i ratowali dziecko w zatrzaśniętym samochodzie

Aż 33 razy interweniowali wczoraj , 1 lipca strażacy na terenie powiatu dębickiego. Podczas jednego z najgorętszych dni w ostatnich 20 latach, kiedy temperatura przekraczała 37 stopni strażacy uczestniczyli w gaszeniu 3 pożarów, interweniowali w 18 przypadkach zagrożeń miejscowych i 12 razy usuwali gniazda niebezpiecznych owadów.

3 pożary:
– Machowa – Pożar lasu.
– Nagoszyn – Pożar traw.
– Dębica ul. Mościckiego – Pożar śmietnika.

18 miejscowe zagrożenia m.in.:
– Borowa A4 – towar wypadł z naczepy.
– Dębica ul. Krakowska – Kolizja.
– Dębica ul. Gawrzyłowska – Dziecko zatrzaśnięte w samochodzie.
– Dęborzyn – posprzątanie po kolizji.
– Wola Brzostecka 55A – drzewo na drodze.
– Nagawczyna – plama oleju.

12 razy interweniowano na powiecie Dębickim usuwając gniazda owadów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.