Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwieście lat dla Pani Janiny

Setne urodziny świętuje Janina Szlachta z Dębicy. Z tej okazji poza rodziną, życzenia jubilatce złożyli burmistrz Mariusz Szewczyk i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bernadetta Rusin.

Pani Janina urodziła się 9 lipca 1922 roku. Jubilatka dzieciństwo spędziła w Zawadzie. Mieszkała także w Rzeszowie, ale największą część swojego życia w Dębicy. Była pracownikiem Stomilu. Jak podkreślają córki jubilatki, mama zawsze była osobą pogodną, bardzo pracowitą i waleczną. Najważniejsza dla niej była i jest rodzina. Pani Janina ma 3 synów, 2 córki, 8 wnuków, 15 prawnuków i praprawnuka. Spotkanie było okazją na krótką rozmowę i wspomnienia. Nie mogło także zabraknąć życzeń kolejnych lat w zdrowiu i radości.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.