Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Skodą wjechał wprost pod koła ciężarówki – ZDJĘCIA, FILM

W Fajsławicach na drodze krajowej numer 17 kierujący samochodem marki Kia zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z tirem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez videorejestrator. Publikujemy je ku przestrodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 8:00 w miejscowości Fajsławice. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, iż obaj kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu ciężarowego, droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin i zorganizowano objazdy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Całość zdarzenia została zarejestrowana, przez kamerę, znajdującą się w samochodzie jadącym w tym samym kierunku co obywatele Ukrainy. Dzięki uprzejmości kierowcy prezentujemy jego przebieg, ku przestrodze. To nagranie pokazuje nam, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.
nadkomisarz Piotr Wasilewski
Źródło: Lubelska Policja

Film dostępny jest na naszym profilu FB ziemiadebicka.pl | Facebook

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.