Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nagroda „Złotego Głuszczca” dla prezesa firmy „Taurus” Stanisław Jarosza

Stanisław Jarosz, prezes firmy „Taurus” z Pilzna został uhonorowany „Nagrodą Złotego Głuszczca” w dziedzienie ekonomii. Tytuł przyznawany jest przez Sudeckie Forum Inicjatyw, któremu patronuje Biskup Świdnicki Marek Mendyk.

„Sudeckie Forum Inicjatyw to wydarzenie organizowane w celu wymiany poglądów, doświadczeń, działań, a przede wszystkim propozycji współpracy w obszarze wiary, kultury i ekonomii województwa dolnośląskiego.
Motywem przewodnim spotkania jest hasło: Wiara – Kultura – Ekonomia. W trakcie pięciu dni trwania Sudeckiego Forum Inicjatyw, spotkamy się z przedstawicielami organizacji pozarządowych, samorządowcami, seniorami, osobami niepełnosprawnymi, młodzieżą. Poświęcimy czas wolontariuszom, przedstawicielom wspólnot parafialnych, sympatykom i osobom zainteresowanym podejmowanymi na Forum zagadnieniami” – informuje na swojej stronie internetowej Sudeckie Forum Inicjatyw.

-To dla mnie ogromne wyróżnienie i zachęta do dalszego wysiłku, nie tylko na rzecz rozwoju naszego przedsiębiorstwa, ale również na rzecz lokalych społeczności – podkreśla przezes Firmy „Taurus” Stanisław Jarosz. Ostatnie lata z pandemią i obecny kryzys energetyczny sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się bardzo trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy zatrudnia się ponad pięćset osób, a tyle osób pracuje teraz w Taurusie. Ważne jest też, aby w takim czasie dostrzegać też potrzeby lokalnej społeczności i osób potrzebujących pomocy, bo przecież biznes nie działa w próżni tylko w określonych warunkach społecznych i ekonomicznych.

Firma „Taurus” niedawno obchodziła 30 rocznicę swojego powstania. Zaczynała od małego zakładu masarskiego, który z czasem rozwijał się i poszerzał asortyment swoich wyrobów. Dziś oprócz znakomitych kiełbas, szynek i innych wyrobów mięsnych oferuje wyroby garmażeryjne – pierogi, gołąbki czy kopytka. Sztandarowym produktem, znanym i cenionym przez smakoszy, jest oczywiście słynna Golonka Pilźnieńska dostępna w sieci barów dostępnych w całej Polsce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.