Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Ciała dwóch pracowników znaleziono na terenie oczyszczalni ścieków

Wczoraj późnym popołudniem wpłynęła informacja o odnalezieniu na terenie oczyszczalni ścieków w Miechowicach Wielkich ciała jednego z jej pracowników, kilkadziesiąt minut później, z tego samego miejsca wyłowiono ciało drugiego pracownika.

We środę (20.07) przed godziną osiemnastą, dyżurny tarnowskiej policji otrzymał zgłoszenie o poszukiwaniu dwóch pracowników oczyszczalni ścieków w Miechowicach Wielkich, którzy nie wrócili do domów po skończonej pracy. Na miejsce skierowano strażaków oraz policjantów z Żabna. Pierwsze sprawdzenia przeprowadzono w miejscu pracy, gdzie zostały pozostawione przez pracowników pojazdy oraz narzędzia. Wówczas odkryto, że w jednym z kanałów przepompowni ścieków znajduje się ciało jednego z poszukiwanych pracowników oczyszczalni. Po wypompowaniu części wody odnaleziono ciało drugiego jej pracownika.

Na miejscu do późnych godzin nocnych pracował zespół dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Dąbrowy Tarnowskiej. Obecni byli także inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy oraz specjaliści ds. BHP. Zabezpieczono ślady na miejscu zdarzenia, a ciała zostały zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala celem ustalenia przyczyny śmierci. Wstępne oględziny wskazują na brak działania osób trzecich.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.