Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Wysadzili bankomat w powietrze! Przy okazji zniszczyli bank i klomby na ulicy!

W nocy ze środy na czwartek w Żabnie nieznani sprawcy wysadzili bankomat jednego z banków, a przy okazji zniszczyli pomieszczenie, w którym był zainstalowany oraz salę operacyjną banku.

Po godzinie 2 do dyżurnego tarnowskiej Policji wpłynęła informacja o wybuchu w banku na Rynku w Żabnie. Na miejscu, gdy pojawili się policjanci ujawnili zniszczone pomieszczenie, w którym zainstalowany był bankomat, bankomat, a także salę operacyjną banku.

Dodatkowo w wyniku eksplozji zniszczone zostały klomby kwiatowe ustawione na żabieńskim rynku. Z uwagi na charakter przestępstwa, na miejsce skierowano specjalne zespoły z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Oba zespoły wykonywały czynności związane z zabezpieczeniem miejsca przestępstwa, zebraniem wszystkich śladów oraz dowodów, które będą mogły być wykorzystane w postępowaniu przygotowawczym.

Przestępstwo to zostało zakwalifikowane jako usiłowanie włamania i kradzieży pieniędzy z bankomatu. Policjanci aktualnie pracują by ustalić personalia sprawców, a następnie ich zatrzymać.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.