Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zajęli II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Lekcja nieśmiecenia”

Zespół w składzie : Karolina Machaj, Julia Czerwiec, Katarzyna Żmuda, Dominik Grądziel, Franciszek Kosiba, Oliwier Gawle, Amelia Błaszkowska, Julia Moskal, Julia Grądziel – uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Wielkiej zajęli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Lekcja nieśmiecenia”.

W ramach projektu zostały przeprowadzone zadania konkursowe. Nasza praca została doceniona  przez Komisję konkursową. Zajęliśmy II miejsce w Polsce i w nagrodę szkoła otrzyma  system edukacyjny do praktycznej nauki segregacji odpadów o wartości 5.670,30 zł . Nagroda składają się ze stacji do segregacji odpadów TUDEKS składającej się z 7 pojemników 50-litrowych, tablicy EKO-edukacyjnej z instrukcją jak segregować odpady oraz wiszącej zgniatarki do butelek i puszek EKOPUSZ” – mówi Aniela Dydo, koordynator projektu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.