Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina Dębica. System monitoringu wizyjnego uruchomiony w Pustkowie – Osiedlu

W nowym parku rekreacyjnym oraz na miasteczku ruchu drogowego w Pustkowie – Osiedlu został uruchomiony monitoring wizyjny. Łącznie 12 kamer zostało rozmieszczonych po obiektach, do których stały dostęp ma Straż Gminna w Dębicy. Wszystko po to, aby na obiektach, którymi zarządza Gmina Dębica, nie dochodziło do aktów wandalizmu czy zniszczenia mienia. Żeby mieszkańcy czuli się bezpieczniej, a odpowiednie służby łatwiej identyfikowały ewentualnych sprawców zniszczeń.

Monitoring powstał w ramach zadania „Monitoring na terenie Gminy Dębica” na sfinansowanie, którego została zabezpieczona w budżecie kwota 100 tys. zł. Równocześnie uruchomione zostały kamery w Nagawczynie oraz w Zawadzie. Kolejnym etapem będzie montaż i instalacja monitoringu w Kędzierzu.
Łącznie jest to 19 kamer wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, rejestratorami i oprogramowaniem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.