Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Już dziś Piknik Militarny w Bliźnie!

Zapraszamy 7 sierpnia 2022 r. na ‼️Piknik Historyczny – Blizna 2022‼️. W programie m.in. grupy rekonstrukcyjne, sprzęt wojskowy, militaria, pokaz władania białą bronią, animacje dla dzieci i stoiska KGW. Około godz. 16:00 pokaz musztry paradnej w wykonaniu Oddziału Kawalerii Ochotniczej w barwach 20 Pułk Ułanów im Króla Jana III Sobieskiego i koncert patriotyczny Orkiestry Reprezentacyjnej Oddziału. Natomiast około godz. 19:00 koncert zespołu Zbigniew Foryś Band ex LOMBARD. Wstęp bezpłatny.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.