Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Dźgnął go nożem, bo nabrał sobie za dużo kiełbasy

W sobotę sierpecka policja zatrzymała mężczyznę, który zranił nożem w szyję swojego kolegę. Do zajścia doszło w jednym z mieszkań na terenie Sierpca, obaj byli nietrzeźwi. W trakcie spotkania, pokłócili się o ilość kiełbasy w zupie. 39-letniemu mieszkańcowi powiatu sierpeckiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do dramatycznych scen doszło w minioną sobotę w jednym z mieszkań na terenie miasta Sierpca. Podczas spotkania, w trakcie któego spożywany był alkohol, miała miejsce sprzeczka pomiędzy kolegami, w wyniku której 53-latek został zaatakowany nożem. Z ustaleń policji wynika, że 39-latni mężczyzna zaatakował swojego kolegę ponieważ ten nałożył sobie za dużo jedzenia na talerz.

Następnie sprawca wyszedł z mieszkania w nieznanym kierunku. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Stan 53-latka był na tyle poważny, że został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Policjanci niezwłocznie podjęli działania celem odnalezienia sprawcy zdarzenia. Bardzo dobre rozpoznanie i szybkość działań doprowadziły do zatrzymania przez sierpeckich policjantów, już po kilkunastu minutach od zgłoszenia, 39-letniego mężczyzny.

Wczoraj prokurator przedstawił  podejrzanemu zarzut, do którego się przyznał. Wobec 39-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Sierpc

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.