Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Złapali ekshibicjonistę

Tarnowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Tarnowa, który obnażał się przed przypadkowo napotkanymi nastoletnimi dziewczynami i kobietami. Został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty publicznego obnażania się oraz naruszenia nietykalności cielesnej młodej kobiety. Grozi mu kara dwóch lat pozbawienie wolności.

Policjanci z Komisariatu Tarnów-Zachód namierzyli ekshibicjonistę, który był poszukiwany od kilku miesięcy. Funkcjonariusze analizowali m. in. zapisy z kamer monitoringu miejskiego oraz z prywatnych przedsiębiorstw znajdujących się w okolicy, gdzie grasował bezwstydnik. Ostatecznie udało się ustalić, że za bulwersującymi zdarzeniami stoi 43-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty publicznego obnażania się oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednej z poszkodowanych. Prokurator zastosował wobec 43-latka dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Przed sądem będzie odpowiadał z tzw. „wolnej stopy”. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.