Igloopolanie wystąpili w Chorwacji

Fot. Dawid Pikor/MOK Dębica

Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” wraz z grupą młodzieżową i towarzyszącą im kapelą wystąpili na VIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca i Muzyki, który odbywał się w miastach Zaton oraz Nin w Chorwacji.
W festiwalu wzięły udział także zespoły z Węgier, Rumunii, Wielkiej Brytanii oraz Serbii. „Igloopolanie” pokazali wysoki poziom artystyczny i zostali ciepło przyjęci przez chorwacką publiczność.

Fot. Dawid Pikor/MOK Dębica
Fot. Dawid Pikor/MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.