Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jest pellet w sprzedaży. 15 kg za 44,99 zł. Ile to będzie za tonę?

Płaczą i załamują ręce osoby, które ogrzewają swoje domy piecami na pellet. W Dębicy można nabyć worek 15 kg tego paliwa za 44.99 zł. A sezon grzewczy się jeszcze nie zaczął.

Pellet to nowoczesne, ekologiczne paliwo. Wiele osób idąc z duchem czasu zdecydowało się wymienić swoje stare piece na te opalane pelletem. Często korzystali z dotacji na wymianę źródła ogrzewania, dodatkowo wspomagając się kredytem. Dziś przy obecnych cenach pelletu koszt ogrzewania domu zimą może wynieść kilkanaście tysięcy złotych. Nierzadko w umowach są zapisy, które pod groźbą kar zakazują wymiany tych pieców na inne. Nie ma takiej sytuacji, jak w przypadku węgla, że pelletu nie ma w sklepach. Owszem jest, ale niewielki worek o wadze 15 kilogramów kosztuje 44.99 zł. Ile to będzie za tonę? Ktoś policzy? Zapraszamy do podzielenia się wynikami obliczeń na nasz profil FB

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.