Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Już w najbliższą sobotę jubileuszu 75-lecia klubu sportowego LKS „Baszta” Zawada

W sobotę 17 września w Zawadzie odbędą się obchody jubileuszu 75-lecia klubu LKS „Baszta” Zawada. Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno najmłodsi jak i dorośli.

W tym dniu zaczynamy już od godziny 10.00 przy budynku Centrum Kulturalno-Oświatowego w Zawadzie, gdzie odbędzie się druga edycja Zawada Race 2, bieg strażaków Gminy Dębica, który cieszył się w tamtym roku ogromnym zainteresowaniem.

O 15.00 na boisku sportowym LKS Baszta Zawada odbędzie się pokazowy mecz wspomnień. Na przeciwko siebie staną legendy klubu i aktualny zespół.

Od 17.00 przy budynku CKO w Zawadzie rozpocznie się oficjalna część obchodów wraz z piknikiem. Dzień zakończy się zabawą taneczną z zespołem STARS

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.