Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Małgorzata Kubas odchodzi na emeryturę

Po wielu latach pracy w Urzędzie Gminy Dębica na zasłużoną emeryturę odchodzi Małgorzata Kubas. Żegnali ją przedstawiciele władz gminy, wyrażając nadzieję, że mimo przejścia na zasłużony odpoczynek będzie odwiedzała urząd.

„Składamy serdeczne podziękowanie za dotychczasową pracę i wieloletnie zaangażowanie w działalność Urzędu Gminy Dębica. Dzięki Pani oddaniu  i doświadczeniu przez lata udawało się wzorowo wypełniać powierzone obowiązki.
Liczymy, że ten okres życia, który poświęciła Pani na pracę w Urzędzie Gminy był także powodem zadowolenia z dobrze wypełnionych obowiązków, jak również czasem wyzwań zawodowych i nowych doświadczeń.
Żegnając Panią, jako pracownika dziękujemy za okazaną pomoc, przekazaną wiedzę i lata rzetelnej pracy. Niech poczucie dobrze wypełnianych obowiązków będzie powodem do dumy.
Dziękujemy za wieloletnią współpracę, życząc jednocześnie dalszych sukcesów i pomyślności w życiu osobistym. Liczymy, że mimo przejścia na emeryturę będzie Pani chętnie odwiedzała Urząd Gminy, gdzie pozostaną Pani koledzy i przyjaciele” – żegnają Panią Małgorzatę władze Urzędu Gminy Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.