Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie ma już niedzielnej mszy o 15.00 w dębickim „klasztorze”

Od czwartego września nie ma niedzielnej mszy św. o godzinie 15.00 odprawianej w dębickim „klasztorze”. Nie ma również porannych mszy o godzinie 6.00 i 8.00. Zmiany te są spowodowane zmniejszeniem liczby księży w parafii Matki Boskiej Anielskiej.

„Od dzisiaj (czwartego września) niedzielna Msza święta z godz. 16.00, odprawiana dotychczas w kościele, będzie odprawiona o tej samej godz., ale w kościele klasztornym; nie będzie natomiast Mszy świętej odprawianej dotychczas w niedziele i święta, w kościele klasztornym o godz. 15.00. Nie ma obecnie również Mszy świętych odprawianych dotychczas w dni powszednie o godz. 6.30 i 8.00.” – informuje na swojej stronie internetowej parafia Matki Boskiej Anielskiej w Dębicy.

Zmiany te podyktowane są „kolejnym zmniejszeniem liczby księży pracujących w naszej parafii” – czytamy na stronie parafii.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.