Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

POLICJANCI ZATRZYMALI PIJANYCH KIEROWCÓW

Dębiccy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach dwóch nietrzeźwych kierujących. Na naszych drogach wciąż zdarzają się kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę, mimo że wcześniej spożywali alkohol. Zachowaniem takim stwarzają zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg.

W sobotę i dziś nad ranem, policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy byli pod znacznym wpływem alkoholu. Pierwszy z nich został zatrzymany w sobotę w Dębicy. Funkcjonariusze z dębickiej drogówki, około godz. 18.30, zatrzymali do kontroli kierujacego vw passatem. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości, okazało się, że 52-letni mieszkaniec Dębicy miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. 

Drugi z nietrzeźwych kierowców został zatrzymany do kontroli drogowej dziś około godz. 3, w miejscowości Przeryty Bór. Kierowcą forda mondeo okazał się 29-letni mieszkaniec Róży. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Kierowcy już stracili prawa jazdy i teraz odpowiedzą przed sądem.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.