Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Tragiczna śmierć traktorzysty. Przygniótł go przewrócony ciągnik.

Śmiertelnych obrażeń doznał 56-latek przygnieciony traktorem, który przewrócił się w lesie w Rychwałdzie. W trudnym terenie próbowali pomóc ratownicy medyczni oraz strażacy. Pomimo ich wysiłków nie udało się uratować traktorzysty.

W poniedziałek (19.09) późnym popołudniem do dyżurnego tarnowskiej Policji wpłynęła informacja o wypadku, podczas zwózki drzewa z lasu w Rychwałdzie. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe, które nie były w stanie dojechać bezpośrednio na miejsce.

Wypadek wydarzył się w trudno dostępnym terenie z dużymi pochyłościami oraz gęstym zadrzewieniem. Ratownicy dotarli tam pieszo i udzielali pomocy rannemu, który został przygnieciony ciągnikiem rolniczym. Pomimo ich wysiłków nie zdołali uratować życia 56-latka mieszkańca powiatu tarnowskiego. Na miejscu pojawili się również policjanci, których zadaniem było ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że podczas zwożenia drewna z lasu traktorzysta stracił panowanie nad kierowanym traktorem, który na nierównościach terenu oraz gęsto rosnących drzewach przewrócił się przygniatając kierowcę. Zebrany materiał dowodowy posłuży wszczęciu postępowania, które będzie prowadzone przez policjantów z komisariatu w Mościcach.

Źródło: Tarnowska Policja (tekst +fot)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.