Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmarł kpt. Bronisław Ćwik

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych AK w Dębicy z wielkim smutkiem zawiadamia, że w dniu 23 września 2022 r. w wieku 96 lat odszedł na „wieczną wartę” Śp. kpt. Bronisław Ćwik ps. Bronek, Młotek.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona w dniu 27 września 2022 roku o godz. 14:00 w kościele pw. św. Jadwigi. Po Mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe na Starym Cmentarzu w Dębicy.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.