Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pani Wanda Lewicka -Wadzia Buba – spoczywa na Starym Cmentarzu w Dębicy. Zapal znicz na jej grobie za wszystkie krzywdy których doznała.

Wkrótce święto 1 listopada, będziemy wspominać zmarłych. Od kilkunastu miesięcy na Ziemi Dębickiej przypominamy postać Wandy Lewickiej, którą nazywano Wandzią Bubą. Miała ciężkie życie.

-Każdy wie gdzie spoczywa, teraz znicz do ręki i za te wszystkie poniżenia zapalić go – pisze w komentarzu na naszym profilu FB jedna z naszych Czytelniczek.

Może to jest dobra myśl?

Pani Wanda Lewicka spoczywa na Starym Cmentarzu w Dębicy. Każdy kto będzie poszukiwał jej grobu z pewnością bez trudu go znajdzie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.