Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Udane występy szachistów

W dniach 20.10 i 21.10 w siedzibie Klubu Szachowego Hetman Pilzno odbyły się zawody powiatowe w szachach drużynowych. W Igrzyskach młodzieży szkolnej I miejsce zajęła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie, która wystąpiła w składzie: Bartłomiej Kawa, Kacper Smoter, Kamil Ksiażek, Gabriela Szewczyk.

Natomiast w kategorii Igrzyska Dzieci, Szkoła Podstawowa z Pilzna zajęła II miejsce. Wystąpiła w następującym składzie: Wojciech Kawa, Ewa Szewczyk, Michał Szczeklik, Anna Sok.
Bardzo dobry występ zaliczyła Publiczna Szkoła Podstawowa z Dobrkowa – drużyna w składzie: Igor Gurda, Klaudia Kopala, Natalia Szewczyk, Julia Socha wywalczyła II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

Drużyna w składzie: Julia Podgórska, Jakub Papiernik, Kamil Dąbrowski, Mikołaj Papiernik wywalczyła III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych. W kategorii Igrzysk Dzieci gminę Pilzno reprezentowała też Szkoła Podstawowa z Łęk Górnych, która zajęła V miejsce.
Źródło: UM PIlzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.