Previous
Next
Previous
Next

Przypomnieli postać księżnej Heleny Jabłonowskiej i hrabiny Heleny Płockiej

W minioną niedzielę, w domu parafialnym parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Latoszynie odbyła się kolejna edycja Ocalmy od zapomnienia. Spotkanie poświęcone było księżnej Helenie Jabłonowskiej i hrabinie Helenie Płockiej. O losach księżnej i hrabiny opowiadał zebranym Marian Matkowski – kierownik Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej działającej przy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.  Gościem specjalnym tej edycji była wnuczka księżnej Heleny Jabłonowskiej  Zofia Jabłonowska-Ratajska.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.