Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Szczęśliwe małżeństwo to takie w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona nie wypowiedziała” i inne sentencje w lokalnym sklepiku.

Do niewielkiego sklepy przy ulicy Krakowskiej w Dębicy od lat idzie się nie tylko po świetnej jakości owoce i warzywa, ale też po to aby przeczytać dające do myślenia sentencje. Właściciel co jakiś czas zmienia ich zestaw i trzeba przyznać, że ich dobór jest znakomity. Niedawno pojawiło się „Szczęśliwe małżeństwo to takie w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona nie wypowiedziała” – które wydaje się być gotową receptą na idealny związek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.