Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Węgiel ma być po dwa tysiące za tonę, ale jest po cztery

Węgiel ma być nie droższy niż dwa tysiące za tonę, ale go trudno kupić. Od ręki można kupić za to ekogroszek w cenie 4 000 zł za tonę w jednym z dębickich marketów. W podobnej cenie jest również pellet – worek 15 kg kosztuje 59,99 zł. Opatrzności w tej sytuacji trzeba dziękować, że jesień jest ciepła i pogodna i na ogrzewaniu można oszczędzić. Ale przed nami jeszcze jest prawdziwa zima – z grudniem, styczniem i lutym.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.