Zagłosuj na „Radość”!

Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia “Radość” w Dębicy zakwalifikował się do finałowej dwunastki konkursu im. Jacka Kuronia. Oddając głos na Stowarzyszenie, przybliżasz je do wygrania nagrody publiczności, która pomoże w dalszym rozwoju.

Konkurs ma na celu wyłonienie i promowanie najlepszych przedsiębiorstw społecznych łączących w harmonijnie i skutecznie łączących pomoc dla osób z niepełnosprawnościami, z prowadzeniem biznesu.
“Każdy z naszych Przyjaciół może pomóc zdobyć nam nagrodę publiczności. Wystarczy oddać głos. Każdy z nich może przesądzić o naszym wspólnym sukcesie – mówi Mariola Kądzielawa Szefowa Zakładu Aktywizacji Zawodowej Stowarzyszenia Radość.
Oddać głos można pod adresem: https://glosowanie.konkurs-es.pl/#12

Głosowanie trwa do 17 listopada 2022 do 00:00 – do dnia Gali Konkursu.
Zgodnie z zasadami Konkursu przy ocenie brane były pod uwagę – po równo! – kryteria ekonomiczne i kryteria społeczne. Kondycja finansowa przedsiębiorstwa miała taką samą wagę jak pozostałe kryteria dotyczące m.in. zarządzania i warunków zatrudnienia, celów społecznych i działalności lokalnej, działań na rzecz lepszego świata i innowacyjności społecznej. Przy ocenie formalnej i preselekcji znaczenie miała jakość wniosku – ilość informacji potrzebnych do przeprowadzenia oceny.

Zespół 8 ekspertów i ekspertek społecznych, ekonomicznych oraz rynku pracy, innowacyjności i ekonomii społecznej 10 października zakwalifikował Stowarzyszenie Radość do finału 11. edycji Konkursu (eS) na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.
W II etapie oceny eksperci i ekspertki ekonomiczni będą analizowali szczegółowo sprawozdania finansowe a ekspertki i eksperci społeczni udadzą się do przedsiębiorstw na wizyty. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy 17 listopada na Gali Konkursu w Warszawie.

Zakład Aktywności Zawodowej posiada pięć działów usługowo-produkcyjnych: meblarski, gastronomiczny – prowadzi kawiarnię-cukiernię „Caffe Radość”, Lunch Bar Smaki Radości i usługi cateringowe Radosny Catering, usługi gospodarczo-porządkowo-remontowe, dział rękodzieła artystycznego „Sklep DecoRadość” oraz dział usług pralniczych „Czysta Radość”. Stowarzyszenie „Radość” poza Zakładem Aktywności Zawodowej prowadzi m.in. dwa Warsztaty Terapii Zajęciowej, Spółdzielnię Socjalną i Przedszkole dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Zatrudnia osób: 222 w tym 112 zagrożonych wykluczeniem.
Dodatkowych informacji udziela Mariola Kądzielawa nr. tel 601 342 717

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.