Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica jednym z przystanków Festiwalu Sztuki ArtFest

Lekcja rysunku na lodzie” – performans łyżwiarski Doroty Kozieradzkiej z udziałem zawodników UKS Mors Dębica odbędzie się 9 grudnia w Dębicy. Wydarzenie jest częścią 19. Festiwalu Sztuki ArtFest 2022 im. Bogusława Wojtowicza.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie w ramach festiwalu zaplanowało dziewięć wydarzeń. Wśród nich będą wystawy, warsztaty i spotkania. Jednym z akcentów festiwalu ArtFest będzie performans łyżwiarski na dębickim lodowisku. Wystąpi Dorota Kozieradzka oraz dzieci i młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego MORS Dębica.

Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.