„I w chlewiku i w sklepiku” – unikalny film z okresu świetności KRP Igloopol

Trwa tylko dwie minuty, ale na pewno przywoła mnóstwo wspomnień.  Krótki film zrealizowany przez Polską Kronikę Filmową w 1986 roku przedstawia obraz  działalności Kombinatu z czasów chyba jego największej świetności.

Widać na nim zakłady mięsne w Straszęcinie, chlewnie oraz sklepy przy ul. Brzegowej.

A w nich smakołyki rodem z Igloopolu – flaczki, bigos czy lody. Warto zobaczyć i powspominać.

Film można zobaczyć pod tym linkiem: TUTAJ

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.