Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica nie tak dawno temu …

Tych kilkanaście zdjęć znaleźliśmy ostatnio w jednym z pudełek ze starymi fotografiami w redakcji. Widać na nich dębicki Rynek na fotografiach z ostatnich kilkunastu, a może kilkudziesięciu lat. Galeria Sztuki MOK w Debicy swoją siedzibę kiedyś miała w Rynku. Potem przeniosła się do budynku przy ul. Rzeszowskiej 18, by ostatecznie znaleźć swoją siedzibę przy ul. Akademickiej. Jak myślicie kiedy zostało wykonane to zdjęcie Galerii w Rynku ? Na drugim z widocznych na głównej grafice zdjęć widać fragment ulicy … no właśnie której i czego dziś na tej ulicy już nie ma.
Zapraszamy do obejrzenia 🙂

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.