Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jarmark Bożonarodzeniowy już jutro

Stoiska z serami, miodem, wyrobami cukierniczymi, ozdobami świątecznymi, gałązkami jemioły i siankiem na stół wigilijny rozstawią się już jutro na dębickim Rynku. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się również zdobienie 8-metrowej choinki, a na uczestników czeka szereg atrakcji.

Zakupy w ramach jarmarku będzie można zrobić od godz. 10:00 w piątek 15 grudnia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad pięćdziesięciu wystawców z całej Polski. Na stoiskach nie zabraknie miodów, wędlin, wyrobów cukierniczych, bombek ręcznie malowanych, a także ozdób świątecznych z najdalszych zakątków świata. 

Na godz. 11:00 zaplanowano wspólne zdobienie żywego drzewka choinkowego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie ze św. Mikołajem, warsztaty zdobienia pierników i świąteczne karaoke. W piątkowy wieczór, o godzinie 16:00, nastąpi włączenie miejskiej iluminacji świątecznej.

Z kolei w sobotę, od godz. 11:00, w muszli koncertowej występować będą grupy wokalne Miejskiego Ośrodka Kultury, Szkoły Muzycznej Yamaha oraz Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej z Tuchowa. Gościnnie wystąpi również dziewczęcy chór Promyczki Miłosierdzia ze Lwowa.

Dębicki Rynek o godz. 13:00 wypełni się pięknie przebranymi przedszkolakami, którzy wezmą udział w kolorowym biegu.

Na Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.