Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Międzyprzedszkolny Świąteczny Bieg Przebierańców 2022” – FILM

Wczoraj na dębickim Rynku podczas Dębickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dębicy o godz. 13.00 wystartował Międzyprzedszkolny Świąteczny Bieg Przebierańców 2022, Międzyprzedszkolny Świąteczny Bieg Przebierańców 2022”, którego organizatorem byli Przedszkole Miejskie nr 4 w Dębicy oraz Dębicki Klub Biegacza „Maratończyk”.

Celem biegu było propagowanie zdrowego stylu życia, popularyzowanie biegania jako powszechnej i dostępnej aktywności ruchowej, promocja dębickich przedszkoli oraz integracja dębickich placówek przedszkolnych ze środowiskiem lokalnym.
Zaproszono dzieci 19-tu dębickich przedszkoli do udział w „Międzyprzedszkolnym Świątecznym Biegu Przebierańców 2022” połączonym z konkursem „Najciekawszy biegowy strój świąteczny”.

Mimo mroźnej zimowej aury wzięło udział 95 dzieci z przedszkoli na starcie również stanęły dzieci starsze ze szkół (rodzeństwo przedszkolaków), które w tym dniu towarzyszyły przedszkolnym biegaczom. Po pokonaniu wyznaczonego dystansu na mecie każdy otrzymał piernikowy medal z cukierni Pani Barbary Bassary _ Poprawy oraz pamiątkowy dyplom ufundowany przez MOSiR Dębica. Wszyscy uczestnicy mogli napić się gorącej czekolady i zjeść słodkości. Każdy uczestnik był wygrany.

Nagrody i wyróżnienia w kategoriach:
„Najszybszy chłopiec dębickiego przedszkola”
I miejsce -Karol Wyczałek -PM1
II miejsce-Aleksander Michoń- PM10
III miejsce- Igor Gawlik-PM8

„Najszybsza dziewczynka dębickiego przedszkola”
I miejsce -Laura Siorek- PM6
II miejsce-Karina Kozak- Ochronka
III miejsce- Amelia Lorek-PM4

„Najciekawszy dziewczęcy strój biegowo-świąteczny”
I miejsce-Zuzanna Ożóg-PM4
II miejsce-Helenka Wrona-PM4
III miejsce – Zosia Nykiel -PM1

„Najciekawszy chłopięcy strój biegowo świąteczny”
I miejsce -Ignaś OpozdaP-PM12
II Miejsce-Pawełek Gancarz- PM6
III miejsce- Fabian Nauka- PM8

Organizatorzy biegu składają podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji biegu: nauczyciele i pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 4 w Dębicy oraz Zarząd i członkowie dębickiego Klubu Biegacza Maratończyk, Burmistrz Miasta Dęica , Wydział Promocji Miasta Dębica, Miejski Zarząd Oświaty, Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Dębicy.

Sponsorzy: Firma Tabor Dębica, Biteko, Went Serwis, Suret, Fundacja Śnieżka, Ergraf Plus Dębica, Endorfina, Fun Sport, Kulkoland, Pracownia Kreatywności „Moja Masa Solna”, Bogar, Nadleśnictwo Dębica, Szkółka Drzewek z Zasowa, Gospodarstwo szkółkarskie z Zasowa, Wiktrans Home and Garden, Jednostka Strzelecka 2017,Sigma Centrum Edukacji Dębica.
źródło: MP nr 4 w Dębicy

fot. Bernadetta Mardeusz

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.