Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowe zabiegi w Salonie „Świat Paznokci i Urody”. Zapraszamy na lipolize iniekcyjną

Zima to dobry czas na zadbanie o skórę i wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych i odchudzających, które warto wykonać w salonie kosmetycznym. Podczas zimy skóra wymaga regeneracji, intensywnego nawilżenia i ujędrnienia. Z korzyścią dla niej będzie także zaaplikowanie różnego rodzaju zabiegów regeneracyjnych i odchudzających. To jest właśnie ten czas kiedy najlepiej skorzystać m.in. z zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Lipoliza iniekcyjna, nowy zabieg wprowadzony do oferty Salonu „Świat Paznokci” w Dębicy jest jedną z nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki. Efektem tego zabiegu jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji.

Lek pozyskany z soi, czyli fosfatydylocholinę podaje się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Po podaniu lecytyna przenika do wnętrza komórek tłuszczowych i powoduje rozpad trójglicerydów. Lecytyna jest następnie transportowana wraz z lipoproteidami do wątroby, gdzie ma miejsce rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Zabieg może być wykonywany na twarzy – można zlikwidować tzw. drugi podbródek oraz na ciele – na powierzchni ud, boczków, kolan, brzucha, pośladkach i biodrach.

Przed zabiegiem nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych badań. Podawana substancja uznawana jest za całkowicie bezpieczną. Efektem serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej jest utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu jej wykonania. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry. Aby uzyskać zadowalający efekt zabiegi należy powtórzyć co najmniej 2 do 4 razy w odstępach od 4 do 6 tygodni. Zabieg nie trwa długo, około 20 minut – 30 minut.

Cena zabiegu lipolizy iniekcyjnej uzależniona jest od rodzaju i ilości wykorzystanego preparatu. Przykładowo likwidacja drugiego podbródka w naszym salonie – jeden zabieg to koszt od 199 zł.

Kontakt: Salon „Świat Paznokci”
ul. Sobieskiego 12
39-200 Dębica
tel. 693 522 229
Świat Paznokci i Urody Marzena Kuźniar Lorek | Facebook

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.