Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wigilijne spotkanie dębickich seniorów

20 grudnia dębiccy seniorzy wraz z opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi wzięli udział w spotkaniu wigilijnym. Była wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego, tradycyjne łamanie się opłatkiem oraz świąteczne dania.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który sprzyja bliskości, spotkaniom i refleksji. Od wielu lat dębiccy seniorzy zasiadają razem przy świątecznym stole.

Po wspólnej modlitwie oraz odczytaniu fragmentu Pisma Świętego uczestnicy złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Następnie na stole pojawiły się tradycyjne dania; pierogi, kapusta, ryba oraz barszcz. Całe spotkanie przebiegało w rodzinnej i świątecznej atmosferze.

Wydarzenie to jest przede wszystkim okazją do bycia ze sobą. Dlatego nie mogło zabraknąć życzeń świątecznych i noworocznych, wspólnych rozmów oraz kolędowania.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.