Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czy powstanie „prawoskręt” z ul. Słowackiego na Rzeszowską ?

Skrzyżowanie ul. Słowackiego z ul. Rzeszowską w 2021/ Fot. archiwum ziemiadebicka.pl

Z wnioskiem o wprowadzenie przy sygnalizacji świetlnej „prawoskrętu” (zielonej strzałki) z ul. Słowackiego na ul. Rzeszowską wystąpił podczas dzisiejszej (16.01.23) sesji Józef Sieradzki, przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy. Jest to już kolejny wniosek w tej sprawie radnego Sieradzkiego. Po raz pierwszy był on zgłoszony na sesji w maju 2021 roku.
Co Państwo sądzą o tym pomyśle. Czy takie rozwiązanie byłoby dobre ?

Fot. archiwum ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.