Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Wieczór kolęd i pastorałek” w Szkole Podstawowej nr 6 w Dębicy

5 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się przygotowany przez uczniów pod okiem nauczycieli placówki „Wieczór kolęd i pastorałek”.

Na wydarzenie przybyli uczniowie „Szóstki” wraz ze swoimi rodzinami oraz pracownicy szkoły. Młodzi artyści przygotowali piękne kolędy i pastorałki w których śpiewanie włączyli się wszyscy goście. Goście wysłuchali również recytacji utworów poetyckich, a prowadzące to wydarzenie konferansjerki przypomniały historię kolędowania, znaną od wielu wieków i kultywowaną w szczególny sposób w naszym kraju.


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.