Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zawody w Speedcubingu w „Jagielle”

Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 9 konkurencjach: kostki 2x2x2, 4x4x4, 5x5x5, 3x3x3 jedną ręką, pyraminx, square, skewb, megaminx i oczywiście królowa tj. kostka 3x3x3. Warto dodać, że w speedcubingu nie ma podziału na kategorie wiekowe i na równi traktowani są kilkulatkowie z doświadczonymi graczami czy seniorami.

Nasz powiat  reprezentowało kilkunastu młodych i zdolnych speedcuberów. Z pośród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje Maksymiliana Kulas, który czterokrotnie stanął na podium. Głównym organizatorem zawodów był Cube4Fun. Wsparcie finansowe przekazał Powiat Dębicki, a organizacyjne – dyrektor I LO Wiesław Ostafin.

Wyniki z poszczególnych konkurencji:
Kostka 2x2x2 – 1. Kajetan Opach, 2. Radosław Marcinek, 3. Piotr Tokarski;
Kostka Square-1 – 1. Jakub Hamkało, 2. Maciej Spirydowicz, 3. Maksymilian Kulas;
Kostka Skweb – 1. Łukasz Burliga, 2. Maksymilian Kulas, 3. Kajetan Opach;
Kostka 4x4x4 – 1. Łukasz Burliga, 2. Gabriel Rejdych, 3. Kajetan Opach;
Kostka 5x5x5 – 1. Michał Halczuk, 2. Łukasz Burliga, 3. Karol Zakrzewski;
Kostka Pyraminx – 1. Rafał Waryszak, 2. Kajetan Opach, 3. Maksymilian Kulas;
Kostka 3x3x3 One – Handed (jedną ręką) – 1. Kajetan Opach, 2. Karol Zakrzewski, 3. Łukasz Burliga;
Kostka Megaminx – 1. Jan Zych, 2. Maksymilian Kulas, 3. Kajetan Opach;
Kostka 3x3x3 – 1. Kajetan Opach, 2. Radosław Marcinek , 3. Łukasz Burliga.

Tekst i zdjęcia udostępnione przez organizatora zawodów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.