Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Charytatywny na rzecz Błażeja

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy mają zaszczyt zaprosić na Karnawałowy Koncert Charytatywny na rzecz Błażeja, ucznia naszej szkoły, zmagającego się z nowotworem mózgu. Koncert odbędzie się w piątek 17 lutego 2023 r. o godzinie 18.00 w Domu Kultury MORS.
Wystąpią: „Bohema Trio”, „Iskierczanie”, Zespół Szkoły Muzycznej „YAMAHA” w Dębicy, oraz uczniowie i absolwenci naszej szkoły. W programie będzie można usłyszeć m.in. utwory muzyki klasycznej, popularnej i filmowej.
Impreza towarzysząca:
„Wycieczka Biegowa Przebierańców” – „Biegamy – Pomagamy!”
zorganizowana przez Jolantę Morawczyńską z młodzieżą II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację naszego ucznia.
Możemy pomóc Błażejkowi w różnej formie. Wszystkie możliwości znajdują się na stronie Fundacji „avalon”, której Błażej jest beneficjentem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.