Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Lucyna Sikora nowym skarbnikiem Dębicy

Rada Miejska zdecydowała, że nowym skarbnikiem miasta została Lucyna Sikora finansistka z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Zastąpi na tym stanowisku Annę Puzio, którą skarbnikiem miasta Dębicy była przez trzydzieści lat.

Radni zdecydowali, że od dzisiaj miejskimi finansami zarządzać będzie Lucyna Sikora, która przez wiele lat była dyrektorem finansowym jednej z wiodących firm na rynku logistyki przemysłowej. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży finansowej z umiejętnościami zarządzania zespołem. Dysponuje szeroką wiedzą z rachunkowości podatkowej

Ukończyła studia z zakresu Zarządzania i Marketingu – specjalność Rachunkowość i Finanse na Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz studia podyplomowe Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończyła też kilkanaście kursów m.in. certyfikacja głównego księgowego, kursy z zakresu podatków, skutecznego lidera, zarządzania zespołem, kobiety w zarządach, analiza finansowa, rachunek kosztów dla kontrolerów. Posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.