Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Prezydent USA Joe Biden wylądował w Rzeszowie i pociągiem pojechał do Kijowa!

 facebook.com/zelenskiy.official

Niesamowite, historyczne wydarzenie miało dziś miejsce w naszym regionie. Do Rzeszowa przyleciał prezydent USA Joe Biden, po czym z polskiej granicy ruszył pociągiem do Kijowa! Tam trwa obecnie jego wizyta. Spotkał się prezydentem Ukrainy Wołodimirem Zełeńskim. Podczas wizyty obiecał dalszą pomoc dla walczącej Ukrainy. Amerykanie dostarczą uzbrojenie i amunicję warte 500 milionów dolarów. Wśród nich będzie między innymi amunicja do wyrzutni HIMARS.

Na Ukrainie trwa pełnoskalowa wojna wywołana przez Rosję. W całym kraju ogłoszono alarm przeciwlotniczy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.