Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ruszyła budowa sali gimnastycznej „Ósemki”

Trwają prace przy wykonywaniu fundamentów sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Dębicy. W dobudowanej części oprócz hali będą również pomieszczenia dydaktyczne. Powstanie także przewiązka łącząca nowy obiekt z istniejącym budynkiem szkoły.

Na tę inwestycję społeczność „Ósemki” czekała z niecierpliwością. W ramach inwestycji wybudowana zostanie hala o wymiarach 12 x 24 m do gry w koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę siatkową i tenisa ziemnego wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym. Powstaną także trzy sale lekcyjne oraz przewiązka.

Zadanie kosztować będzie blisko 4,6 mln złotych. W tym 3,1 mln złotych pochodzi z Polskiego Ładu. Inwestycję do końca kwietnia 2024 roku ma wykonać Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „HAND-BUD” Sp. z o.o. z Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.