Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych – Podkarpackie 2023

Jutro, 3 lutego na lodowisku MOSiR w Dębicy rozpocznie się sportowa rywalizacja w łyżwiarstwie figurowym w ramach XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych.

Trwa XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych. Młodzi sportowcy rywalizować będą w 14 dyscyplinach a zawody rozegrane zostaną w pięciu miejscowościach województwa podkarpackiego. Przed nami igrzyska w łyżwiarstwie figurowym i w curlingu, których gospodarzem będzie miasto Dębica.

Ceremonia otwarcia XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych w dyscyplinie łyżwiarstwa figurowego odbędzie się jutro, 3 lutego o godz. 12:00 na tafli lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy przy ul. Piłsudskiego 19. Zawody w curlingu rozpoczną się 8 lutego o godz. 12:00, również na dębickim lodowisku

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.