Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwie pijane rowerzystki ukarane mandatami po 2500 złotych każda

Dwie pijane rowerzystki zatrzymali wczoraj policjanci ruchu drogowego z Dębicy. Jedna z nich, 46-latka, miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu, druga 1,2 promila. Obie rowerzystki zostały ukarane mandatami w kwocie po 2500 złotych. Policjanci apelują do kierowców o trzeźwość na drodze.

Wczoraj, około godz. 20.30, policjanci ruchu drogowego z Dębicy, na ulicy Rzeszowskiej, zatrzymali do kontroli dwie rowerzystki. Podczas wykonywanych czynności, mundurowi wyczuli od kobiet alkohol.

Podczas sprawdzania stanu ich trzeźwości okazało się, że obie są pijane. Jedna z nich, 46-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Natomiast druga, 54-letnia mieszkanka Dębicy, miała 1,2 promila.

Obie kobiety, za kierowanie rowerami w stanie nietrzeźwości, zostały ukarane mandatami w wysokości po 2 500 złotych.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.