Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

I Dzień Wiosny w Dębicy na archiwalnych fotografiach

Dzieci, które widoczne są na zdjęciach dziś są już dorosłymi osobami i najprawdopodobniej mają swoje dzieci. Tych kilka fotografii z początku lat dwutysięcznych znaleźliśmy w naszym redakcyjnym archiwum. Na jednym ze zdjęć widać jak dzieci wychodzą z nieistniejącego już budynku przedszkola. No właśnie którego ?
Może ktoś się rozpoznaje na tych fotografiach ? A Wy jak dziś spędzacie I Dzień Wiosny ?
Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na FB 🙂

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.