Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Zbigniew Baran

Nie żyje Zbigniew Baran, dyrektor Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pilźnie, wieloletni pracownik gminnych instytucji.

Świętej Pamięci Zbigniew Baran przez prawie 30 lat pracy w miejskich instytucjach dał się poznać jako sprawny i profesjonalny menedżer, który z oddaniem i zaangażowaniem wykonywał powierzone mu obowiązki. Wieloletni Dyrektor Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pilźnie był człowiekiem obdarzonym niezwykłą osobowością, cenionym specjalistą i dobrym współpracownikiem” – informują na swojej stronie internetowej władze Pilzna.

Biogram:
Urodzony 05.06.1958 roku w Mielcu. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska. W 1985 roku otrzymał dyplom ukończenia uczelni.

Pracował od 1986 r. do 1992 r. w Rzeszowskim Przedsiębiorstwie Robót Inżynieryjnych na stanowisku Kierownika Budowy. Zatrudniony od 01.01.1994 roku w Urzędzie Miejskim w Pilźnie na stanowisku Inspektora Nadzoru. Od 01.07.1996 roku Kierownik Oczyszczalni Ścieków. Od 01.01.1997 roku pełnił funkcję Dyrektora Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pilźnie. 
źródło: UG Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.