Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożar tartaku w Czarnej. Ogień gasi ponad 100 strażaków

Dziś rano przed godziną ósmą w remizach straży pożarnej w Czarnej i okolicznych miejscowościach rozległ się głos syren alarmowych. Groźny pożar wybuchł w tartaku w Czarnej. Ogień gasi ponad stu strażaków z całego powiatu.

Na miejscu jest ponad 20 jednostek straży, pogotowie energetyczne, pogotowie gazowe oraz policja. Nie są znane przyczyny pożaru. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja: do akcji gaśniczej dołączyli strażacy z powiatów dębickiego, mieleckiego, łańcuckiego, , ropczycko-sędziszowskiego i jasielskiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.