Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Skrócony czas obsługi wniosków w sprawie dowód osobistych

SONY DSC

W najbliższy piątek (31 marca br.) wnioski o wydanie dowodu osobistego, jak i odbiór tego dokumentu będzie możliwy tylko do godz. 14:00. Jest to spowodowane zmianami oprogramowania w Systemie Rejestrów Państwowych na terenie całego kraju.

Skrócenie czasu obsługi petentów wynika z konieczności wprowadzenia zmian w systemie teleinformatycznym, w którym prowadzony jest Rejestr Dowodów Osobistych. Podyktowane to jest wejściem w życie ustawy z dnia 13 stycznia 2023 roku o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2023, poz. 185).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.