Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uczeń „Kwiatka” zajął III miejsce na mistrzostwach Polish Beatbox Batlle

Maksymilian Regner z kl. 4bTP zajął 3 miejsce podczas Mistrzostw Polski w Beatboxie, (Polish Beatbox Battle), które odbyły się  w Warszawie. Impreza której celem jest wyłonienie najlepszego beatboxera w naszym kraju organizowana jest od 18 lat.

Beatbox to sztuka wokalna, w której wykonawcy używają swoich narządów mowy (ust, języka, krtani, gardła czy przepony) do wydawania dźwięków i łączenia ich w skomplikowane kompozycje. Słuchacze mają wrażenie, że jedna osoba naśladuje jednocześnie kilka instrumentów muzycznych – tak, jakby na scenie znajdowało się kilku muzyków.

Maksymilian przez kilka lat rozwijał się w klasycznej odmianie beatboxu. Dwa lata wcześniej udało mu się dostać na Baltic Coast Beatbox Battle Online (mistrzostwa krajów nadbałtyckich), a obecnie rozwija się w tej sztuce, dodając do swojej twórczości brzmienia syntezatorów i automatów perkusyjnych.

Materiał na podstawie informacji ZS nr 2 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.