Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

31- latek stracił prawo jazdy i otrzymał 2500 złotych mandatu

O 82 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym 31-letni kierujący bmw. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Podczas weekendu, dębiccy policjanci, zatrzymali prawo jazdy jeszcze jednej kierującej, która jechała zbyt szybko. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, dwoje kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 31-letni mieszkaniec Brzostka. Kierujący bmw, jadąc w sobotę przez Brzostek, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 82 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

W niedzielę, w miejscowości Bielowy, policjanci zatrzymali prawo jazdy 54-letniej mieszkance Lubli. Kobieta jechała oplem z prędkością 103 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na 3 miesiące oraz została ukarana mandatem karnym wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.