Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kierowca BMW stracił prawo jazdy

O 55 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierujący bmw. Mężczyzna stracił prawo jazdy, by po kilku godzinach zostać ponownie ukaranym za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W ubiegłą sobotę na terenie powiatu dębickiego, policjanci drogówki podjęli interwencję wobec kierującego bmw. Kierujący bmw, jadąc przez Pustków przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

29-letni mieszkaniec Glinika Górnego ponownie został zatrzymany przez policjantów tego samego dnia, powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem kierowca bmw przekroczył prędkość w Tuszymie na terenie powiatu mieleckiego. Kontrola prędkości przeprowadzona przez policjantów rzeszowskiej drogówki wykazała ponad 80 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W związku z kolejnym tego typu wykroczeniem, mężczyzna otrzymał mandat wysokości 1600 zł oraz 9 punktów karnych. Kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatami karnymi o łącznej wysokości ponad 3000 złotych oraz 22 punktami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.