Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

VII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XVIII Rocznicę Śmierci już jutro

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wraz z współorganizatorami i sponsorami serdecznie zapraszają na organizowany w dniu 2 kwietnia br. „VII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XVIII Rocznicę Śmierci, który odbędzie się na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Po raz siódmy na terenie Gminy Dębica będzie można uczestniczyć w takiej formie upamiętnienia życia i pontyfikatu Jana Pawła II. Uczestnicy Memoriału będą mierzyć się 
z dystansem 26 km 516 metrów, który ma ścisły związek z czasem trwania pontyfikatu Jana Pawła II wynoszącym 26 lat 5 miesięcy i 16 dni. W tym szczególnym dniu każdy będzie mógł przyczynić się do pokonania tego dystansu.

Pierwszym dwustu osobom wręczone zostaną specjalnie wykonane pamiątkowe medale z wizerunkiem Jana Pawła II, zaś dla pierwszych pięćdziesięciu dzieci przygotowano monety okolicznościowe razem z obrazkami św. Jana Pawła II. Ponadto na tą okazję dla wszystkich osób zostaną przygotowane pyszne papieskie kremówki.

Udział w Memoriale jest bezpłatny.  

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.